Stacja Narciarska Spalona

Ve středu 29.11.2017 jsem předávali úplnou novinku na trhu speciálních pásových vozidel PistenBully 100 4F. Tento stroj byl představen v květnu tohoto roku na veletrhu Interalpin Innsbruck. Je to první stroj tohoto typu dodaný do Polska. Byl pořízen v rámci společného projektu s obcí Orlické Záhoří – „Poznej Sudety na lyžích“. Cílem projektu bylo odhalit nejkrásnější místa česko-polského příhraničí, mezi Bystřickými a Orlickými horami. Tato nová mašina PistenBully 100 4F pomůže upravovat běžecké tratě v okolí.

Z předchozího projektu již užívají stroj PistenBully 100, který bude upravovat běžecké tratě v okolí masivu Kralického Sněžníku.

Stroj přebírali zástupci města Bystrzyca Klodzka v oborech sport a cestovní ruch, pan Roman Bogdal, pan Maciej Kruk a paní Hana Salach. Zaškolení a předání stroje bylo pro všechny velmi zajímavé, viděli a vyzkoušeli si například inovované ovládání, které zase zvýší pro obsluhu stroje komfort řízení.

Fyzické předání stroje proběhlo bez problémů a s nadšením. Na závěr jsme formálně podepsali dokumentaci k předání u dobré kávy v příjemném prostředí horské chaty Jagodná.