Czarna Góra S.A.

Druhý prosincový týden, jsme zakončili předáním PistenBully 400 do jednoho z top lyžařských středisek v Polsku - Black Mountain Resort, které prošlo za poslední roky obrovským vývojem a modernizací. Od naší firmy již provozují stroj PistenBully 300 a na základě dobrých zkušeností a vztahů s TopKarMoto nás oslovili při dalším rozhodování o pořízení nového stroje na úpravu sjezdovek.

Nová PistenBully 400 bude sloužit k úpravě sjezdových tratí o celkové délce více jak 10 km, včetně těch nejstrmějších svahů, označených černým stupněm obtížnosti. Sjezdovky jsou zde osvětlené i pro lyžování v noci a mají certifikáty FIS. Skvěle upravené sjezdové tratě tímto strojem od nás, budou moci využívat nejen běžní lyžaři, ale zároveň i profesionální závodní sportovci.

Stroj PistenBully 400 převzal ředitel společnosti pan Bartosz Haczkiewicz. Obsluhovat stroj bude pan Mariusz Derczynski, který se těší na super výhled z nové kabiny, z vrcholku Černé Hory na panoramata masivu Kralického Sněžníku a Orlických hor.

Po předání stroje jsme využili výborné počasí a náladu a vyjeli jsme se podívat novou šestisedačkovou lanovkou na štít Černé Hory, kde se nám naskytl úžasný zážitek. Chcete vidět jaký? Podívejte se ZDE.