SPORTxLysa s. r. o.

Dne 4.11.2020 jsme odevzdali obnovený a opravený stroj Kässbohrer PistenBully 600 do střediska, které vstává z popela, SPORTxLysá v Drienici. Stroj se zařadí do čela flotily už stávajících strojů PB 240 D a PB 260 D.

PistenBully 600 bude vykonávat většinu úprav lyžařských tratí ve zrekonstruovaném lyžařském středisku. PistenBully 600 jsme odevzdali ve středisku patřícímu jednomu ze spolumajitelů lyžařského střediska ve firmě V.A.M.T. s. r. o. v Lipanech panu Stanislavovi Leššovi. Přebírání stroje se zúčastnil i vedoucího střediska SKI Lysá pan Daniel Lipták a i řidiči, kteří budou stroj používat. Firma V.A.M.T s r. o. vlastní těžkou techniku na vyložení včetně dopravy stroje přímo do SKI Lysá v Drienici, takže celá vykládka proběhla rychle a bez nejmenších problémů. Servisní mechanici z TopKarMoto SK s. r. o., Robert Krištofiak a Ivan Horváth potom už jen zkompletovali celý stroj, odzkoušeli jeho provozuschopnost a proškolili obsluhu pásových vozidel.

Stroj pochází přímo od výrobce Kässbohrer Geländefahrzeug AG Laupheim a byl kompletně opravený naší společností TopKarMoto s. r. o. Díky tomu, že známe celou historii stroje a stroj je po opravě ve vynikajícím stavu, bude hravě zvládat těžké podmínky střediska a to bez zbytečných prostojů.