Povodí Odry

Dne 23.6.2016 jsme předali dva nové stroje REFORM METRAC H4X s čelním mulčovačem státnímu podniku Povodí Odry. Tyto novinky nahradí starší stroje na VHP Ostrava Kunčičky a VD Těrlicko. Předávání se za státní podnik Povodí Odry se v obou případech účastnila paní Marie Kufová a za společnost TopKarMoto pan Luboš Lux.

První stroj Reform Metrac H4X putoval na VHP Ostrava Kunčičky, kde jsme stroj předvedli a uvedli do provozu. Vedoucí VHP Ing. Ondrejček byl z nového nosiče nářadí doslova nadšený. Vše si vyzkoušel on i jeho další kolegové. Líbila se jim jeho obratnost v náročných podmínkách, vybavení kabiny s naklápěcí sedačkou, područkami a opěrkou a samozřejmě klimatizace. Tato novinka zde nahradí starší Reform Metrac H6S a přidá se ke stávající flotile dalších 3 strojů Reform Metrac.

Do dalšího závodu VD Těrlicko jsme tentýž den dovezli i druhý nový stroj Reform Metrac H4X ve stejné výbavě. Nahradí zde starší svahový nosič AEBI. I zde při předání stroje proběhlo předvedení a zaškolení obsluhy. Vedoucí hrázný pan Vrána se už těší na úpravu okolí vodní nádrže na Stonávce v Těrlicku. Rád vidí jeho okolí upravené a tímto strojem to prý půjde samo. Čelní mulčovač se zde opravdu vyřádí.