Muli T10 X

Popis

Univerzální transportér Muli je středně těžký nákladní automobil určený pro práci ve svazích nebo v těžko přístupném terénu. Muli je možné osadit variabilními nástavbami jako třístranný sklápěč, sběrací nástavba, zametací, kropící, sypací nástavba apod. Na přání lze Muli dovybavit čelním tříbodovým zvedacím zařízením a čelním vývodovým hřídelem pro agregaci čelně nesených přídavných zařízení.

 

Informace

Muli T10 X představuje novou generaci osvědčených univerzálních transportérů Muli. V nabídce jsou ekologické motory splňující emisní normu Euro 6 o výkonu 80 kW (109 PS). K dispozici je synchronizovaná reverzní převodovka s terénní a silniční převodovou skupinou s možností dvoustupňového přepínání pomocí kolébkového přepínače na řadící páce - 16 rychlostí vpřed ( 2,9 - 40 km/h ) a 8 vzad. Na přání je možná plazivá převodová skupina (0,40 - 40 km/h). Nově koncipovaná, podle potřeby výkonu řízená pracovní hydraulika, spojuje systémy POWER LINK a LOAD SENSING. Nejvyšší důraz je kladen na jednoduché ovládání  přídavných adaptérů vpředu i vzadu (např. sněžný pluh a sypač). Volitelně lze dodat proporcionální ovládaní pro dvojčinné hydraulické ventily.


Jednoduchá údržba a servis, vynikající viditelnost za jakýkoliv povětrnostních podmínek a optimální vlastnosti studeného startu dělají z MULI T10 X spolehlivého partnera v komunální oblasti. Přístup k přední kapotě je možný i se zapojenými čelními adaptéry (např. sněžný pluh) a při servisních pracích nemusejí být demontovány. Při údržbě může být celá kabina řidiče hydraulicky sklopená do strany. Sklápění probíhá bez nářadí a nabízí perfektní přístup k motoru a převodovce. Pracovní nástavby jako třístranně sklápěcí korba, zametací nástavba, kropící nástavba, rozmetadlo nebo sypač lze jednoduše připojit na podvozek pomocí upínacího rámu.  

Parametry

Maximální výkon 109 PS
Základní pneumatiky 15.0/55-17
Zdvihový objem 2 970 ccm
Počet válců 4
Pohon mechanický
Celková šířka 2 075 mm
Celková výška 2 355 mm
Celková délka 5 273 mm
Vlastní hmotnost 3 500 kg
Přípustná celková hmotnost 9 500 kg
Typ motoru VM R754 EU6

Ke stáhnutí