Simply

Popis

Stavební výtah Simply je určený zejména pro stavební práce, stěhování a práci na střechách. Protože je lehký, zabírá pouze minimální místo a snadno se sestavuje. Využívá se všude tam, kde je důraz kladen na rychlost a mobilitu.

 

Informace

Proč se s výtahem dobře pracuje

Zásluhou hydraulického vysouvání a zasouvání kolejnic se výtah velmi rychle dostává do pracovní polohy. Výtah se dobře převáží z místa na místo, protože má nízko položené těžiště. Stroj na vlastním kolovém podvozku váží jen 750 kilogramů, takže se s ním dobře manipuluje. Točna se dá nastavit v rozsahu  až 360°. V základní výbavě je standardní vozík a pohon benzínovým motorem Honda 5,5 PS.  Na přání je možné zvolit pohon elektromotorem (230V/2,6 kW), výklopný vozík, mechanicky ovládaný lomený díl s prodloužením kolejnic na střeše až 4 m, mechanické dálkové ovládání a celou řadu  přepravních košů.  

 

Jaké jsou hlavní výhody výtahu Simply

Výtah v závěsu za osobním autem smí přepravovat řidič s oprávněním skupiny B. Na staveništi potřebuje jen minimální zábor (2x2,3 metru). Ovládání je jednoduché, zaškolení obsluhy je velmi rychlé. Výtah může být poháněn elektromotorem nebo benzínovým motorem. Transportní koše, nádoby a plošiny lze vyměnit během okamžiku.

 

Parametry

Výsuvný od - do 5,15 až 20,60 m
Užitečná hmotnost 250 kg
Přípustná celková hmotnost 750 kg
Délka stroje ve složené poloze 5,9 m
Výška stroje s demontovaným košem 1,5 m
Šířka stroje 1,45 m
Řidičské oprávnění pro převoz B

Ke stáhnutí