Motorový olej MOTOREX

Popis

UNIVERSAL SAE 10W/40, 15W/40 jsou motorové oleje pro různé čtyřtaktní vznětové a zážehové motory s turbem nebo bez, použitelné v užitkových vozidlech, pracovních strojích nebo průmyslových agregátech a v osobních vozidlech. Tím jsou ideálními motorovými oleji pro smíšený vozový park. Kvalitní základní oleje s moderní technologií aditiv zaručují optimální bezpečnost mazání v celkovém teplotním rozsahu. MOTOREX MOTOR OILS UNIVERSAL dovolují díky vysoké oxidační stabilitě prodloužené údržbové intervaly.


ALPINE EXTREME SAE 5W/30 je syntetický motorový olej pro lehký chod založený na technologii Low SAPS (Low Sulphated Ash, Phosphorus + Sulfur). Díky jeho nízké viskozitě lze snížit dobu promazávání při nízkých teplotách. Velmi kvalitní základní oleje a speciální přísady poskytují dlouhodobou ochranu proti opotřebení a také maximální odolnost proti střihu. Je zvlášť vhodný k používání ve strojích upravujících sjezdovky, sněhových frézách, agregátech nouzového napájení atd., které splňují moderní emisní předpisy (Tier 4final / stupeň IV).


FARMER PRO SAE 10W/40 se vyznačuje technologií Low-SAPS (nízký obsah síranového popela, fosforu a síry). Tento vysoce výkonný syntetický motorový olej je vyroben ze speciální základní kapaliny bez síry kombinované s přísadami s nízkým obsahem popela. FARMER PRO SAE 10W/40 byl navržen pro použití v dieselových motorech zemědělských a lesnických strojů. Zvláště pro motorová vozidla vybavená nejnovějšími systémy následného zpracování výfukových plynů, jako jsou EGR, katalyzátory DeNOx, částicové filtry nebo SCR (selektivní katalytická redukce).

 

FARMER TRAC SAE 10W/30 se používá u moderních traktorů a stavebních strojů jako univerzální olej pro motory, převodovky a hydraulické systémy. Díky vyváženému přidání aditiv jsou vhodné jako motorové oleje pro všechny čtyřtaktní vznětové a zážehové motory bez turbodmychadel, jako převodovkové oleje v mechanických, redukčních a rozdělovacích převodovkách a jako oleje pro rozvodovky. Zejména také pro nápravy a převodovky s mokrými brzdami, lamelové spojky a samosvorné diferenciály.

Informace

  označení motorového oleje
cena za 1l (25l balení)
Universal 10W/40 148 Kč
Universal 15W/40 121 Kč
Alpine Extreme 5W/30
212 Kč
Farmer Trac 10W/30
137 Kč
Farmer PRO 10W/40
230 Kč

Parametry

Fotogalerie