Hydraulický olej

Popis

Hydraulický olej MOTOREX ALPINE GRANAT HV 515 disponuje velmi vysokým indexem viskozity, to znamená při velmi nízkých teplotách je řídký a za horka je hustý jako normální hydraulické tekutiny. Díky těmto vlastnostem přesně vyhovuje požadavkům, které jsou kladeny na použití ve vozidlech pro úpravu sjezdovek. Navíc jsou tyto speciální hydraulické tekutiny schopné rozštěpit vnikající kondenzát nebo nejjemnější sněhový prach na velmi malé kapky a tím je zadržovat. Díky tomu nemá obsah vody až do 0,5 % negativní vliv na mazací vlastnosti tohoto hydraulického oleje.

 

 

Informace

Hydraulické oleje MOTOREX COREX HV je řada vysoko výkonových průmyslových a hydraulických olejů s víceúčelovým charakterem. Jsou sestaveny z pečlivě zvolených základních olejů na bázi parafínů a výkonných vysokotlakých aditiv. Chemické přísady, extrémně odolné proti střihu, zajišťují vysloveně vysoký index viskozity (High-Viscosity-Index = HVI) a z toho vyplývající extrémně plochý teplotní průběh viskozity. Tato víceúčelová charakteristika zůstává zachována i při delším, náročnějším použití (Stay-in-Grade).

 

Rozsah použití

Hydraulické systémy všeho druhu, u kterých je předepsána viskozita ISO 32, ISO 46, a ISO 68.  Proto je nejlépe vhodný pro vozidla pro úpravu sjezdovek, hydrostatické pohony lanovek, hydrostatické převodovky nouzových pohonů, hydrostaticky poháněné sněhomety.

MOTOREX COREX HV jsou vhodné speciálně pro hydraulické systémy, které jsou vystaveny nepravidelným nízkým a vysokým teplotám, jako venkovní rozvodny u elektráren, lanovek, vozidel pro úpravu sjezdovek atd. Dále je lze použít jako oleje pro sklápěče, sloupy zvedacích zařízení a tlumiče. Lze je také optimálně použít jako mazací oleje v lisech, obráběcích strojích atd.

 

 

Hydraulické oleje

1l/25l

1l/ sud

objem sudu

Corex HV 46

99 Kč

83 Kč

206 litrů

Alpine Granat HV 515

103 Kč

84 Kč

207 litrů

 

 

 

 

 

Parametry

Fotogalerie