Hydraulický olej Motorex

Popis

Všechny potřeby mazání alpské infrastruktury mohou být pokryty díky extrémně širokému portfoliu produktů Alpine Line.

ALPINE MOTION HV 46 je vícerozsahový hydraulický olej bez obsahu zinku na bázi vysoce kvalitních základových olejů a aditiv s vynikajícími výkonnostními vlastnostmi a výjimečnou ochranou proti opotřebení. Hydraulický olej pokrývá široký teplotní rozsah, a proto je vhodný pro použití v mobilních strojích a zařízeních, které jsou vystavovány velkým výkyvům okolní teploty. Hlavní použití ALPINE MOTION HV 46 je v mobilních strojích a zařízeních pracujících při všech vysokohorských teplotách. S tímto olejem lze provozovat zejména stroje pro úpravy sjezdovek, sněhové frézy, ale také bagry, kolové nakladače atd.

ECOSYNT PAO na bázi syntetických uhlovodíků jsou biologicky odbouratelné hydraulické oleje řady ALPINE. Aditiva bez obsahu zinku zajišťují maximální spolehlivost mazání s dlouhotrvající odolností vůči střihu. Díky zvýšenému indexu viskozity je dosaženo nízké viskozity při studeném startu a při vysokých teplotách stabilního mazacího filmu. Tyto oleje jsou velmi odolné proti stárnutí a vysoce výkonné základové oleje umožňují nadprůměrnou životnost. Chemické přísady zabraňují statickému nabíjení při vysokých rychlostech proudění a tlacích hydraulického oleje. Vlhkost i nečistoty se díky dobré nosnosti vznáší a jsou odváděny do filtru. Inovativní složení nabízí vynikající toleranci materiálu vůči těsněním a hydraulickým hadicím. Rychlé odlučování vzduchu a nízká pěnivost zajišťují maximální výkonnost hydraulického systému. ECOSYNT PAO byl speciálně vyvinut pro extrémní požadavky na vozy pro úpravy sjezdovek ve vysokohorských oblastech. Vhodný je také pro použití v hydraulických systémech stavebních, lesnických a zemědělských strojů, které pracují v oblastech citlivých na životní prostředí, ve kterých jsou předepsány biologicky odbouratelné hydraulické oleje, např. ve štěrkovnách, na staveništích a vodních tocích, v hlubinných dolech, lesnických a zemědělských provozech, elektrárnách atd.

COREX HV je řada vysoko výkonových průmyslových a hydraulických olejů s víceúčelovým charakterem. Jsou sestaveny z pečlivě zvolených základních olejů na bázi parafínů a výkonných vysokotlakých aditiv. Chemické přísady, extrémně odolné proti střihu, zajišťují vysloveně vysoký index viskozity (High-Viscosity-Index = HVI) a z toho vyplývající extrémně plochý teplotní průběh viskozity. Tato víceúčelová charakteristika zůstává zachována i při delším, náročnějším použití (Stay-in-Grade). Hydraulické oleje MOTOREX COREX HV jsou vhodné speciálně pro hydraulické systémy, které jsou vystaveny nepravidelným nízkým a vysokým teplotám, jako venkovní rozvodny u elektráren, lanovek, vozidel pro úpravu sjezdovek atd. Dále je lze použít jako oleje pro sklápěče, sloupy zvedacích zařízení a tlumiče. Lze je také optimálně použít jako mazací oleje v lisech, obráběcích strojích atd.

 

 

Informace

označení hydraulického oleje
cena za 1l (25l balení)
cena za 1l (200l sud)
ALPINE MOTION HV 46 148 Kč 129 Kč
ECOSYNTH PAO 46 207 Kč 189 Kč
COBRA HV 46
122 Kč 104 Kč

 

 

Parametry

Fotogalerie