Toplift

Popis

Toplift je transportní prostředek určený pro přepravu břemen až do výšky 20,3 metrů. Je konstruován tak, aby umožnil nasazení celého spektra přepravních adaptérů: transportní koše, výklopné nádoby, přepravní plošiny. Toplift je tedy univerzálně využitelné zařízení, které je předurčeno k práci v různých výškách a pro transport mnoha typů materiálů.

 

Informace

Proč se se strojem dobře pracuje

Toplift má nízkou hmotnost a proto se s ním dobře manipuluje. Dá se velmi rychle a snadno sestavit a zase rozebrat. K této činnosti není potřeba žádných speciálních nástrojů a dovedností. Přepravní adaptéry se dají vyměnit pomocí „zacvakávacího” uzávěru během několika sekund. Pohonná jednotka se montuje jednoduchým způsobem z přední strany.

Jaké jsou hlavní výhody Topliftu

Kolejnice lze nastavit až do délky 20,3 metrů. Lomený díl má ocelové otěru odolné rolny. Ty zvyšují bezpečnost a prodlužují životnost lana. Kolejnicový profil je jednotný pro všechny vyráběné modely a lze jej proto zaměňovat. Standardní a výklopný vozík je jištěn proti přetržení lana. Ukotvení je díky velkým nohám bezpečné a rychlé.

Cenové rozpětí

Podle zvoleného modelu, doplňků a adaptérů se cena pohybuje v  pásmu od 65.000 do 155.000 Kč bez DPH.

 

 

Parametry

Hmotnost jednotky pohonu (podle modelu) 47 nebo 54 kg
Rychlost pojezdu (podle modelu) 25 nebo 34 m/min.
Maximální výška 20,3 m
Délka lana 44 m
Průměr lana (podle modelu) 5 nebo 6 mm
Užitečná hmotnost (podle modelu) 150 nebo 250 kg

Ke stáhnutí