Junior

Popis

Šikmý stavební výtah Junior je určený především pro použití ve stísněných pracovních podmínkách. Je konstruován tak, aby unesl vysokou zátěž. Výtah lze proto naložit až 250 kilogramy užitečné zátěže. Aby se dal výtah použít i pro transport materiálu na šikmé střechy, lze jej doplnit integrovaným nebo mechanicky domontovatelným lomeným dílem.

Informace

Proč se s výtahem dobře pracuje

Potřebuje jen minimální místo a čas pro sestavení do pracovní pozice. Zasouvací náprava umožňuje průjezd a manipulaci i v úzkých uličkách. Výtah lze protáhnout i běžnými 90 cm širokými dveřmi. Všechny funkce jsou plně hydraulické.  Junior má vlastní podvozek na kolech a na podvozku je otočný do strany. Pro přepravu břemen lze využít různé typy přepravních košů, plošin a nádob.

Jaké jsou hlavní výhody výtahu Junior

Výtah má nízkou hmotnost a je rozměrově kompaktní. Při délce do 21 metrů váží do 750 kilogramů. Proto se dá zapojit za osobní vůz a k dopravě na stavbu potřebuje řidič jen oprávnění skupiny B. Uživatel si může vybrat, zda bude chtít jako pohonnou jednotku instalovat elektromotor nebo benzínový motor. Lomený díl může být dodán samostatně nebo může být  namontován jako integrální součást výtahu.

 

 

 

Parametry

Délka výtahu v pracovní pozici od 4 090 do 4 240 mm (podle modelu)
Užitečná hmotnost 250 kg
Přípustná celková hmotnost od 750 do 1 200 kg (podle modelu)
Délka vodící kolejnice od 4 005 do 4 072 mm (podle modelu)
Výsuvný od – do 4,0 až 23,7 m (podle modelu)
Řidičské oprávnění pro převoz B nebo B96/BE (podle modelu)

Ke stáhnutí