Reform M14

Popis

Jednoosý stroj s možností připojení přídavných adaptérů. Plynule nastavitelná poloha nápravy v rozsahu 120 mm umožňuje optimálně nastavit  těžiště pro různě těžké adaptéry a tím zajistit jednoduché ovládání obsluze. Pojezd je plynule natavitelný a řízení je pomocí směrových spojek na řiditkách. Samozřejmostí je možnost stranově i výškově nastavit řidítka.

Informace

Reform M14 je poháněn 4-taktním dvouválcovým benzinovým motorem Briggs&Stratton o výkonu 15,4 kW (21 PS) s elektrickým startérem. Pojezd je plynulý pomocí hydrostatického pohonu, směr a rychlost jízdy je možné elektrohydraulicky ovládat  pomocí ovladače na řiditkách v rozsahu  0 až 9 km/hod dopředu a 0 až 4 km/hod. dozadu. Řízení se ovládá hydraulicky pomocí páček na řiditkách. Řidítka jsou tlumená proti vibracím, výškově i stranově nastavitelná. Pro pohon pracovních adaptérů slouží na pojezdu nezávislá vývodová hřídel  ( 874 ot./min.). 

Díky odklopné kapotě a přehledné konstrukci je zaručen optimální přístup pro servisní práce. V nabídce je široká škála přídavných adaptérů pro sečení, mulčování, zpracování půdy, zametání, úklid sněhu ale i např. pro frézování pařezů. Dle využívaných přídavných adaptérů je možné volit z několika velikostí kol a pneumatik. Hmotnost nosiče je 234 kg.

Parametry

Typ motoru Briggs&Stratton
Zdvihový objem 627 ccm
Počet válců 2
Maximální výkon 21 PS
Pohon hydrostatický
Vlastní hmotnost 234 kg
Základní pneumatiky 23x8.50-12

Ke stáhnutí