Muli T8 X

Popis

Rychle připojitelná a odpojitelná nářadí dělají z nosiče Muli T8 X všestranný stroj.
4 plnohodnotná přípojná místa (hlavní rám, přední závěs, rám nástavby, zadní tříbodový závěs/závěs přívěsu) nabízejí komplexní multifunkčnost pro širokou škálu pracovních aplikací.

Informace

Nový Muli T8 X střední třídy je vybaven moderním vznětovým motorem s emisní třídou 5, který optimálně kombinuje výkon a kroutící moment s nízkou spotřebou. Motor je vybaven oxidačním katalyzátorem, filtrem pevných částic, nádrží na Ad-Blue a recyrkulací výfukových plynů. Díky svým kompaktním rozměrům je motor jedním z nejlehčích motorů ve své výkonové třídě.

Nový rám má navzdory lehčí konstrukci zvýšenou torzní tuhost a zatížení náprav. Zvýšená přípustná maximální celková hmotnost činí 9.500 kg, přičemž vlastní hmotnost vozidla zůstala v porovnání s předchozím modelem téměř stejná.

Speciální terénní podvozek nového modelu Muli T8 X střední třídy zajišťuje extrémní vhodnost pro práce ve svazích a šetrnost k travnímu porostu. Optimálního přizpůsobení půdě je dosaženo díky konstrukci centrální roury s otočným kloubem. Robustní portálové nápravy zajišťují enormní světlou výšku a nejlepší ochranu hnacího ústrojí.

Stálý pohon všech kol se 100% uzamykatelným podélným, předním a zadním diferenciálem zajišťuje optimální přilnavost v každé pracovní situaci. Uzamčený podélný diferenciál rozděluje hnací sílu v poměru 50:50 mezi přední a zadní nápravu.
Hydropneumatické nezávislé odpružení kol (HCS) se zavěšením kol na podélných ramenech a nastavitelný komfort odpružení se projevuje zejména v extrémních terénech a při plném zatížení. Další výhodou odpružení HCS je, že Muli lze zvednout nebo spustit stisknutím tlačítka. Díky tomu je mnohem snazší montáž a demontáž různých nářadí.

 

Parametry

Maximální výkon 109 PS
Základní pneumatiky 15.0/55-17
Zdvihový objem 2 970 cm
Počet válců 4
Pohon mechanický
Celková šířka 2 075 mm
Celková výška 2 303 mm
Celková délka 4 898 mm
Vlastní hmotnost 3 200 kg
Přípustná celková hmotnost 9 500 kg
Typ motoru VM R754 EU6

Fotogalerie

Ke stáhnutí