Chladicí kapalina Motorex

Popis

M5.0 Concentrate je ochranný prostředek pro chladiče bez dusitanů, fosfátů a aminů na bázi etylenglykolu. Tato chladicí kapalina splňuje nejpřísnější požadavky různých výrobců moderních vysokovýkonných motorů. Vedle vynikající ochrany proti zamrznutí nabízí tento ochranný prostředek pro chladiče vynikající celoroční ochranu před korozí pro všechny kovy a slitiny použité v chladicím systému spalovacích motorů.

Rozsah použití
COOLANT M5.0 lze použít v moderních zážehových a vznětových motorech z litiny, hliníku nebo kombinací obou kovů a v chladicích systémech z hliníku nebo slitin z mědi. Jako prevence škod způsobených korozí je nutno ochranný prostředek pro chladiče používat v chladicím systému po celý rok v poměru míchání minimálně 33%.

M4.0 Concentrate je prostředek pro ochranu chladiče na bázi ethylenglykolu ve kterém byla kombinována organická a silikátová technologie (Si-OAT). Poskytuje ochranu chladičů v nejmodernějších, zejména vysoko výkonnostních motorech.

Tento prostředek pro ochranu chladičů chrání chladiče, vodní čerpadla a výměníky tepla před mrazem, korozí a přehřátím. Účinně brání i usazeninám v chladiči.

 

Informace

   označení chladicí kapaliny
cena za 1l (25l balení)
cena za 1l (200l sud)
M 4.0    (růžová) 167 Kč 143 Kč
M 5.0    (tm.modrá, tyrkysová) 160 Kč 137 Kč

 

 

Parametry

Fotogalerie