Česko-Slovenský kongres

Ve dnech 11.-12. října se uskutečnil v ostravském hotelu Clarion Congress Hotel Česko-Slovenský kongres k příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky. Společnost TopKarMoto byla jedním ze sponzorů této akce, kterou společně pořádalo české Sdružení komunálních služeb a slovenské Združenie organizácií verejných prác.

Zástupci českých a slovenských městských komunálních služeb se v rámci bohatého programu kongresu seznámili také s technikou pro komunální služby, kterou zástupci dodavatelských firem prezentovali na volné ploše před hotelem. Zástupci společnosti TopKarMoto včetně slovenské dceřinné společnosti a výrobního závodu Reform Werke představovali zájemcům stroje Reform Metrac H7 RX a Muli T10 X a především novinku - dálkově ovládaný hybridní nosič nářadí Metron P48 RC.

Praktické ukázky ovládání stroje Metron přilákaly pozornost většiny návštěvníků a z následných rozhovorů se nám potvrdilo, že tento stroj bude v budoucnu velice žádaný, především pro nasazení v komunálních službách.