Výstava Střechy Praha 2016

Rádi bychom se s Vámi podělili o naši radost z úspěchu výstavy Střechy Praha, která probíhala od čtvrtka 21. až do soboty 23. ledna 2016 v  Pražském Veletržním Areálu PVA EXPO PRAHA. Vystavovali jsme stavební výtahy značky Böcker. Protože jsme se výstavy zúčastnili již podruhé, měli jsme možnost srovnání. Změny, ke kterým u nás došlo za jediný rok, byly ohromující.

 

Zatímco v loňském roce se naše expozice setkala jen s průměrným zájmem návštěvníků, v letošním roce jsme zaznamenali přibližně čtyřnásobný nárůst počtu zájemců o výtahy značky Böcker. Náš stánek obsluhovalo pět kvalifikovaných specialistů a přesto jsme v některých chvílích jen s velkým vypětím dokázali zvládat nápor tazatelů a zájemců.

 

Kladli jsme si otázku, co mohlo tak razantně zvýšit zájem o naše stavební výtahy? Lepší situace na trhu stavebnictví, větší počet návštěvníků na veletrhu, lepší prezentační stánek? Ano, všechny tyto jevy nám určitě pomohly. Těžiště našeho úspěchu však vidíme v něčem jiném. Po celý minulý rok jsme usilovně pracovali. Osobně jsme oslovili více než patnáct set našich potenciálních obchodních partnerů, realizovali jsme desítky předváděcích akcí, prodali jsme rekordní počet strojů. Snažili jsme si získat srdce i respekt našich klientů. A jak to vypadá, povedlo se nám to.

 

Děkujeme všem, kteří nás během výstavy navštívili. Velmi si vaší pozornosti vážíme a těšíme se na další osobní setkání.